Czy warto skorzystać z usług profesjonalnego studia detailingowego?

Obecnie już w każdym większym mieście znajduje się co najmniej kilka profesjonalnych salonów związanych z autodetailingiem. Oferują oni kompleksowe usługi związane z upiększeniem, zabezpieczeniem naszego samochodu lub przywróceniem go do wyglądu z czasów lat świetności.

Z usług, które oferują studia detailingowe – najczęściej wybierane są:

Obecnie już w każdym większym mieście znajduje się co najmniej kilka profesjonalnych salonów związanych z autodetailingiem

  • korekty lakieru, aby zredukować ilość rys i obtarć na karoserii auta
  • powłoki ceramiczne, aby zabezpieczyć lakier
  • zmiana koloru samochodu
  • nałożenie folii ochronnej 
  • mycie detailingowe, które zdecydowanie odróżnia się od mycia samochodu na myjni. Tutaj profesjonaliści dbają o każdy szczegół, czyszcząc nawet najciężej dostępne miejsca
    ochrona, polerowanie felg.

Oklejenie samochodu folią ochronną

Jedną z usług, na które możemy liczyć przyjeżdżając do profesjonalnego studia detialingowego – jest oczywiście oklejanie aut folią Poznań. Najczęściej wykonuje się taki zabieg wśród samochodów nowych, prosto z salonu. Niestety ale jakość ich lakieru i poziom jego zabezpieczenia (nawet w przypadku marek premium) bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli chciałbyś cieszyć się nienagannym wyglądem swojego auta na dłużej – powinieneś zlecić oklejenie go bezbarwną folią ochronną. Oczywiście najważniejsze są tutaj elementy, które najbardziej narażone są na rysy, obtarcia. Będzie to na przykład miejsce przy klamkach drzwi, przy klapie bagażnika, ale też elementy ze środka, szczególnie te pokryte tak zwanym 'piano black’. Patrząc na to jak wiele elektroniki pojawia się w przypadku najnowszych modeli aut – warto odpowiednio zabezpieczyć na przykład ekrany, aby nie rysowały się podczas ich użytkowania.

Jedną z usług, na które możemy liczyć przyjeżdżając do profesjonalnego studia detialingowego - jest oczywiście oklejanie aut folią

Oklejenie samochodu folią ochronną to inwestycja, która odwdzięczy się salonowym wyglądem auta nie tylko kilka dni po jego odebraniu!

Zmiana koloru samochodu

Jeżeli jesteś zakochany w swoim samochodzie i nie zamierzasz wymieniać go na inny model, ale jednocześnie chciałbyś wprowadzić w nim nieco świeżości – idealnym rozwiązaniem może się okazać zmiana koloru samochodu. Oklejanie aut folią Poznań to usługa, która w tej miejscowości stała się już niezwykle popularna. Zgłaszając się do studia detailingowego będziesz mógł wspólnie z jego zespołem omówić projekt i dobrać idealny, nowy i świeży kolor Twojego samochodu. Przełam rutynę i spraw, że wszyscy będą się za nim oglądać, a u Ciebie wróci uśmiech każdego dnia, gdy będziesz do niego wsiadać.

Zakres kolorystyki na który możemy 'przemalować’ nasz samochód jest ogromny. Co więcej, na rynku dostępne są też folie w stylu kameleona, a więc zmieniają one swój odcień w zależności od tego jak padają na nią promienie słoneczne. To co, co zainteresuje każdego przechodnia, który zauważy Cię na drodzę!

Oklejenie samochodu kolorową folią to również mniej inwazyjne rozwiązanie niż lakierowanie auta. Tutaj w każdej chwili będziesz mógł powrócić do koloru sprzed zmian. Będziesz też mógł oczywiście wymienić obecną folię na inną. W takim przypadku co rok czy kilka lat, możesz siadać za kierownicą całkowicie innego samochodu z zewnątrz.

Oczywiście oprócz nakładania na auto folii w jednym kolorze, masz tutaj możliwość stworzenia swojego własnego, indywidualnego i niepowtarzalnego projektu. Do studia detailingowego bardzo często zgłaszają się również właściciele film w celu oklejenia reklamowego swojego auta. Nakładane są na nie usługi, dane kontaktowe do firmy czy na przykład slogany reklamowe. To świetna forma mobilnej promocji firmy, która reklamuje działalność gdziekolwiek pojawisz się Ty lub Twoi pracownicy.