Oklejanie samochodów folią Poznań

Chciałbyś odświeżyć wygląd swojego samochodu? zawsze zastanawiałeś się jakby wyglądał na przykład w białej lub czerwonej wersji kolorystycznej? Koniecznie sprawdź poniższy artykuł i dowiedz się więcej o usłudze oklejania samochodów!

Autodetailing w Polsce

Autodetailing w Polsce stał się niezwykle popularny. Ogromna część społeczeństwa, niezależnie od wieku, jest zakochana w motoryzacji. Wpływ na to może mieć bardzo wiele czynników. Na przykład dla obecnych trzydziesto czy dwudziestolatków ogromne znaczenie miała seria filmów Szybcy i wściekli. Zapamiętaliśmy w nim przepiękne i szybkie amerykańskie samochody, które bardzo często były oklejone różnymi barwami. Wielu z nas pamięta również kultową serie gier komputerowych Need For Speed, która również bardzo mocno przyczyniła się do zaszczepienia wśród młodych osób miłości do motoryzacji.

Autodetailing w Polsce stał się niezwykle popularny.

Nic więc dziwnego, że rynek autodetailingu w Polsce kwitnie. Ogromna część społeczeństwa lubi dbać o swoje samochody i zachowywać je w czystości. W salonie autodetalingowym korzystamy więc z takich usług jak mycie detalingowe, korekty lakieru, nakładanie powłok ceramicznych, zabezpieczenie felg czy na przykład nałożenie niewidzialnej wycieraczki, która wspomoże nas podczas jazdy w deszczu. Powłoki ceramiczne będą z kolei zabezpieczeniem naszego lakieru przed mikrouszkodzeniami, które powodują utratę głębi koloru oraz zarysowania, które zdecydowanie psują estetykę auta, szczególnie kiedy dopiero odebraliśmy je z salonu samochodowego. Jedną z najpopularniejszych usług oferowanych w salonach autodetailingu jest również oklejanie samochodów folią Poznań GlancProjekt, dzięki której możemy zmienić kolor auta!

Oklejanie samochodów folią

Oprócz zmiany koloru auta, na samochód możemy położyć również bezbarwną folię zabezpieczającą

Oczywiście nie każdy z nas może sobie pozwolić pod kątem finansowym na ogromne modyfikacje auta, takie jak zmianę wydechów na bardziej sportowy, dokładki do nadkoli czy na przykład na spojler. Po drugie, będą to jedynie niewielkie zmiany wizualnie, po których nie będziemy mogli powiedzieć, że nasz samochód zmienił się nie do poznania. Jeżeli to jest właśnie naszym celem, aby auto dostało całkowicie nowe życie – idealną usługą dla nas będzie oklejenie samochodu folią. Dzięki temu będziemy mogli całkowicie zmienić jego kolor. Wybór jest ogromny i wszystko zależy oczywiście od naszych preferencji. Możemy zdecydować się na przykład na jednolity kolor czerwony czy niebieski, ale równie dobrze możemy zdecydować się na folię typu kameleon, która zmienia swój odcień w zależności od tego jak słońce pada na lakier.

Oprócz zmiany koloru auta, na samochód możemy położyć również bezbarwną folię zabezpieczającą. Świetnie sprawdza się ona na elementach szczególnie narażonych na różnego rodzaju zarysowania, na przykład poprzez kamyczki czy pył z drogi. Taką folię nakłada się na przykład na maskę, bagażnik czy chociażby na żłobienie do klamek, gdzie bardzo często paznokciami lub pierścionkami rysujemy sobie lakier. Taka folia zabezpieczająca polecana jest nawet wśród samochodów dopiero odebranych z salonu. Niestety mimo nowości nie są one odpowiednio zabezpieczone przed takimi uszkodzeniami, tym samym bardzo szybko może dojść do uszkodzeń lakieru, a każda jego naprawa będzie niezwykle kosztowna. Oklejenie samochodu folią zabezpieczającą pomoże Ci zachować jego piękno na dłużej. Będzie to miało również ogromne znaczenie w sytuacji kiedy będziesz chciał sprzedaż ten samochód na przykład za 2 czy 3 lata. Zachowasz go w zdecydowanie lepszym stanie, a tym samym będziesz mógł żądać za niego większą kwotę przy sprzedaży.