Detale są ważne

W dzisiejszym świecie samochody odgrywają olbrzymią rolę w życiu każdego człowieka. Dlatego należy im się stała uwaga i kontrola, żeby były dobre i długo służyły. Użytkownicy samochodów często zapominają jednak dbać o swoje cztery kółka. Brak czasu lub zaniechanie nie wpływa dobrze na kondycję auta. Naprzeciw takim ludziom wychodzi auto detailing Poznań. To nowoczesna opieka dla wszystkich samochodów osobowych. Po zastosowaniu tak kompleksowych zabiegów, jak detailing samochody nabierają nowego życia.

Jak to wygląda na zewnątrz auta?

Karoseria auta wymaga wielu zabiegów, żeby przywrócić jej blask

Karoseria auta wymaga wielu zabiegów, żeby przywrócić jej blask. Nie wystarczy same powierzchowne umycie. Auto detailing Poznań w paru ściśle określonych krokach przeprowadza renowację auta. Pierwszym jest umycie nadwozia i oczyszczenie go z mocno przylegającego brudu z użyciem środków chemicznych. Drugi krok to polerowanie powłoki lakierniczej. Stosowane są dwie metody. Ręczna polerka jest bardzo dokładna i pomaga w każdym zakamarku. Używanie mechanicznej metody niezwykle przyśpiesza cały proces. Następuje w tym zabiegu usuwanie wszelkich rys i wżerów. Ostatnim krokiem jest zabezpieczenie lakieru poprzez nakładanie kilku warstw wosku. Najczęściej odbywa się to ręczną metodą.

Zadbany środek to przyjemna jazda

Karoseria auta wymaga wielu zabiegów, żeby przywrócić jej blask

Nie należy zapominać o wnętrzu samochodów. To bardzo ważna kwestia dla kierowców, a w szczególności dla pasażerów. Nikt nie chce wsiadać do brudnego i niezadbanego auta. Jazda czystym i schludnym pojazdem daje dużo satysfakcji. Auto detailing Poznań potrafi zadbać o każdy szczegół deski rozdzielczej. Szczotkowanie i polerowanie chromów na wewnętrznych klamkach lub listwach przebiega w sposób precyzyjny i przywraca takie elementy do stanu pierwotnego. Wyspecjalizowane załogi przeprowadzają szereg zabiegów. Odbywa się to przez dokładne czyszczenie tapicerki i podsufitki. Bagażniki również są myte i regenerowane.

A może ceramika?

Końcowym etapem konserwacji nadwozia jest pełne zabezpieczenie za pomocą woskowania. Jednak dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest przeprowadzenie zabiegu ceramicznego. Stosowanie powłoki ceramicznej daje dużo korzyści. To świetne zabezpieczenie nie tylko lakieru, ale także kół i szyb. To niewidzialna ochrona przed wszystkimi warunkami atmosferycznymi. Jej skład daje olbrzymi połysk. Efekt lustra jest niesamowity i sprawia, że auta wyglądają jak z salonu. Nabłyszczanie nadwozia polega na naniesieniu powłoki za pomocą pistoletu lakierniczego lub ręcznie przez wcieranie preparatu w lakier.